VIĐENO ČAK ŠEST GOLOVA

Fudbalska ljepotica Udinezea i Verone, Đurić strijelac drugo kolo zaredom

Đurić: Siguran izvođač najstrožije kazne. Platforma X

3.12.2023

Fudbaleri Udinezea i Verone podijelili su bodove u fudbalskoj ljepotici na kojoj je viđeno čak šest golova (3:3) odigranoj u okviru 14. kola italijanske Serije A.

Bivši bh. reprezentativac Milan Đurić pogodio je i u drugom kolu zaredom. Golijada na stadionu u Udinama počela je već u 16. minuti kada je Kristijan Kabasel (Christian Kabasele) pogodio nakon asistencije Lazara Samardžića.

Na 2:0 povisio je Lorenco Luka (Lorenzo Lucca) u 30. minuti, a sedam minuta kasnije Đurić je vratio svoj tim u život nakon što je iskoristio jedanaesterac. Gol pogledajte OVDJE.

Verona se u potpunosti vraća u meč u 61. minuti golom Sirila Ngonga (Cyril). Novo vodstvo Udinezeu donio je Luka u 72. minuti, a konačnih 3:3 postavio je rezervista Tomas Anri (Thomas Henry).

Podsjetimo, Đurić je u prošlom kolu u remiju Verone i Lećea (2:2) dao gol i zabilježio asistenciju.

Inače, Verona je na 18. mjestu sa deset osvojenih bodova, dok je Udineze 16. sa dva boda više.