VIDEO JE HIT

Gvardiola doživio nervni slom zbog gola u 95. minuti, uslijedila je urnebesna reakcija Hodžsona

Siti je bio pred pobjedom, a onda je u posljednjim trenucima prokockao sve

Gvardiola: Nije mogao vjerovati. Screenshot

16.12.2023

Fudbaleri Mančester sitija prokockali su pobjedu protiv Kristal Palasa (2:2) i to u 95. minuti utakmice 17. kola engleske Premijer lige.

Na društvenim mrežama se pojavio snimak trenera nakon pogotka Majkla Olisea (Michael) u 95. minuti.

Trener Sitija Pep Gvardiola (Guardiola) doživio je nervni slom, dok se Roj Hodžson (Hodgson) smijao.

"Građani" su poveli u 24. minuti golom Džeka Griliša (Jack Grealish), a na 2:0 povisio je Riko Luis (Rico Lewis).

Kristal Palas se vratio u život preko Žena Filipa Matete (Jean-Philippe Mateta) u 76. minuti, a za potpuni šok igrača i navijača Sitija pobrinuo se Majkl Olise (Michael) u 95. minuti kada je pogodio s bijele tačke.

Inače, ovo je treća uzastopna utakmica na kojoj Siti nije uspio doći do pobjede na svom Etihadu.

Prethodno je remizirao još sa Totenhemom (3:3) i Liverpulom (1:1).