BRAVO, MOMCI

Nezabilježeno do sada: Sjajan posao uradili su Džeko, Hajradinović i Višća

Sve trojica su se upisali u listu strijelaca i to u razmaku od svega osam minuta

Višća, Džeko i Hajradinović: Sve trojica postigli golove. Platforma X

3.4.2024

U toku su utakmice 31. kola turske Superlige, a desilo se nešto nezabilježeno do sada.

Naime, Edin Džeko je u 51. minuti dao gol za svoj Fenerbahče protiv Adane Demirspor (2:1).

U 58. minuti je Haris Hajradinović udvostručio prednost svoje Kasimpaše na gostovanju kod Kajserispora, a samo minut kasnije još jedan bh. fudbaler dao je gol.

Edin Višća je bio siguran egzekutor najstrožije kazne, te je svom Trabzonsporu uduplao prednost protiv Konjaspora (0:2).

Ovo se nikada nije desilo do sada - tri bh. igrača dala su po gol u razmaku od svega osam minuta.

Inače, Džeko se ponovo osamostalio na vrhu liste strijelaca s 19 golova.

Hajradinoviću je ovo bio četvrti pogodak, a prvi je asistent lige (15). Kada je riječ o Višći, on sada ima pet golova i deset asistencija ove sezone.