Zidanova reakcija postala hit: Odlučujući gol Hoselua "kriv" za sve

Zidanova reakcija na pobjedonosni gol Hoselua (Joselu) je obišla cijeli svijet

Zidanova reakcija. Screenshot

Di. R.

9.5.2024

Sjajnu utakmicu su sinoć odigrali Real Madrid i Bajern Minhen u okviru polufinala Lige prvaka. "Kraljevski klub" je slavio rezultatom 2:1 i tako prošao dalje u finale gdje ih čeka Borusija Dortmund.

Legendarni Zinedin Zidan (Zinedine Zidane) je sinoć bio specijalni gost Real Madrida na Santiago Bernabeu.

Zidanova reakcija na pobjedonosni gol Hoselua (Joselu) je obišla cijeli svijet.

Podsjetimo, Bajern je došao do prednosti golom Dejvisa (Davies) u drugom poluvremenu i taj rezultat je stajao sve do 88. minute kada je Hoselu izjednačio rezultat.

Samo dvije minute nakon toga Hoselu pogađa još jednom i tako donosi potpuni preokret i prolaz Real Madridu.

Svima koji prate fudbal je jasno za koga je navijao Zidan, a njegova reakcija je postala hit na društvenim mrežama.

Zinedine Zidane je bez trenerskog angažmana od 2021. godine kada je napustio Real Madrid, s kojim je osvojio tri Lige prvaka.