KVALIFIKACIJE ZA EP

„Zmajevi“ vode u Prištini

Najefikasniji u našem timu su Marko Panić i Mirko Herceg, koji su postigli po tri gola

Marko Panić. RSBiH

8.3.2023

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine vodi na poluvremenu meče u Prištini protiv selekcije Kosova – 10:14. Naš tim je vodio od početka utakmice, a najveća prednost izabranika Irfana Smajlagića bila je plus sedam (22. minuta).

No, naš tim je malo „zastao“ u finišu prvog poluvremena, što je domaćin iskoristio.

Najefikasniji "Zmajevi" su Marko Panić i Mirko Herceg, koji su postigli po tri gola.

Naša reprezentacija igra u sastavu: Milan Vukšić, Mirko Herceg, Senjamin Burić, Adi Mehmedćehajić, Marko Panić, Mirsad Terzić, Admir Ahmetašević, Nedim Hadžić, Vladan Lončar, Igor Mandić, Bekir Čordalija, Vlado Draganić, Marko Davidović, Mladen Bošković, Elmir Građan i Amir Muhović.