NAJAVIO POTOP PARIŽANA

Benzema prije duela s PSG-om najavio prijatelju da će to biti njegova noć

Karim Benzema u nastavku je zabio tri gola gostima i poslao ih kući te odveo ekipu Reala u četvrtfinale

Benzema odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri. AFP

M. K.

10.3.2022

Kada je Kilijan Mbape (Kylian Mbappe) donio pobjedu PSG-u, u Parizu rezultatom 1:0, mnogi su pomislili kako će ta prednost biti dovoljna Parižanima pred revanš osmine finala Lige prvaka na "Bernabeu", najviše iz razloga jer je Real djelovao očajno.

Sinoć u revanšu PSG je poveo, a onda je Karim Benzema u nastavku zabio tri gola gostima i poslao ih kući te odveo ekipu Reala u četvrtfinale.

Na internetu je još prije utakmice osvanuo razgovor na društvenim mrežama između Benzeme i jednog njegovog prijatelja, a tu je Francuz nagovijestio kakva će biti noć na Bernabeuu.

Naime, procurila je prepiska s WhatsAppa između Benzeme i repera Niske, u kojoj je napadač Reala svom prijatelju rekao da će to biti "njegova priča" i da PSG neće ništa napraviti.

- Bit će eksplozivno. PSG neće ništa učiniti, ovo je moja priča, napisao je Francuz između ostalog u poruci, koja se očito ispostavila kao tačna najava onoga što je dočekalo Parižane u Madridu.