BARAŽ ZA SP

Pogledajte kako je turski navijač uništio televizor nakon što je Jilmaz promašio penal

Kada je napadač Lila promašio penal iz pištolja je izletio metak i raznio televizor.

Burak Jilmaz. AFP

G. Š.

25.3.2022

Šokantna snimka reakcije jednog navijača turske nogometne reprezentacije obilazi svijet. Portugal je sinoć, podsjetimo, u Portu s 3:1 izbacio Tursku u polufinalu baraža za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Domaćini su imali otvaranje iz snova, već na poluvremenu vodili su 2:0, no Turci su zaostatak smanjili u 65. minuti preko Jilmaza. Turski veteran (36) imao je u 85. minuti priliku postati apsolutni junak nacije, ali je propustio realizirati jedanaesterac i onda se umjesto potpunog povratka domaćin postigao još jedan gol u sudijskom vremenu...

Jilmazov promašaj izazvao je šokantnu reakciju kod jednog navijača koji je pištoljem uperenim u televizor pratio njegovo izvođenje udarca s bijele točke. Kada je napadač Lila promašio penal iz pištolja je izletio metak i raznio televizor.