Het trik Ramića: Jakovljević odlučio meč u Posušju

Gol za tri boda u Posušju postigao je Slobodan Jakovljević već u 6. minuti

Zrinjski je iskoristio svoju prvu šansu u došao do prednosti nakon kornera koji je izveo Andrija Drljo. Zrinjski

Piše: G. Š.

11.9.2022

Konjički Igman je u Doboj Kaknju nadigrao i pobijedio (3:1) Leotar, a sva tri gola za domaćina postigao je Mirsad Ramić. Prvi put zatresao je mrežu u 31. minuti na asistenciju Elvira Durakovića, drugi put šest minuta kasnije (asistent Damir Hrelja), a treći pogodak postigao je u 60. minuti na asistenciju Demira Jakupovića.

U međuvremenu, Trebinjci su smanjili rezultat na 2:1, nakon velikog previda pomoćnog sudije u 43. minuti. Marko Šušnjar je bio u očiglednom ofsajdu, ali sudija nije podigao zastavicu, a onda je Amer Dupovac srušii igrača Leotara i to je penal. S bijele tačke je precizan bio Ognjen Todorović.

U drugoj jučerašnjoj premijerligaškoj utakmici Zrinjski je na Mokrom Dodu savladao Posušje (0:1). Gol za tri boda postigao je Slobodan Jakovljević već u 6. minuti... Zrinjski je iskoristio svoju prvu šansu u došao do prednosti nakon kornera koji je izveo Andrija Drljo.