Srbija izbjegla veliku blamažu: Navijač uletio s transparentom na teren

Nakon izjednačujućeg gola Srbije u 85. minutu, jedan navijač je utrčao na teren

Prekinuta utakmica. Printscreen

E. A.

17.6.2023

Fudbalska reprezentacija Srbije slavila je protiv Jordana rezultatom 3:2 nakon velikog preokreta u prijateljskoj utakmici u Beču.

Međutim ono što je obilježilo ovu utakmicu jeste skandal kada je u finišu utakmice navijač Srbije izazvao kraći prekid.

Nakon izjednačujućeg gola Srbije u 85. minutu, jedan navijač je utrčao na teren, nakon čega je sudija prekinuo meč, koji je nastavljen pet minuta kasnije.

Navijač koji je utrčao na teren u Beču je imao i transparent posvećen Nemanji Vidiću, legendarnom štoperu iz Srbije, na kom je pisalo "Nemanja Vidić za predsjednika FSS".

Zbog toga je Jordan odlučio da napusti teren i zaputio se u svlačionicu, da bi se ubrzo i vratili i nastavili utakmicu.

Srbija je ipak izbjegla veliku blamažu, a junak je bio rođeni Bijeljinac Dejan Joveljić koji je postigao dva gola u 83. i 88. minuti za preokret.