ENGLESKA PREMIJER LIGA

Liverpul rutinski slavio protiv Aston Vile: Klopovi izabranici u odličnoj formi

Liverpulu je ovo bila treća pobjeda u nizu i tako su izbili na treću poziciju engleskog prvenstva

Liverpul: Dominantan pobjeda. AP

3.9.2023

Liverpul je bez većih problema slavio protiv Aston Vile na svom terenu rezultatom 3:0.

Suparnici Zrinjskog u Konferencijskog ligi prosto nisu imali šanse protiv izabranika Jirgena Klopa (Jurgen Klopp).

Mrežu gostiju načeo je Dominik Soboslaj (Szoboszlai) nakon odlične akcije „Redsa“ i tako postigao svoj prvi gol u dresu Liverpula na startu utakmice.

Skoro 20 minuta kasnije nespretna reakcija desnog beka ekipe iz Birmingema, Metija Keša (Matty Cash), koštala je Aston Vilu i njegov autogol poduplao je prednost Liverpula, a konačni rezultat postavio je Mohamed Salah u 55. minuti.

Liverpulu je ovo bila treća pobjeda u nizu i tako su izbili na treću poziciju engleske Premijer lige s 10 osvojenih bodova. Aston Vila je 11. sa šest u četiri odigrane utakmice.