ARSENAL SLAVIO U FINIŠU

Nikome nije kao ovim navijačima Arsenala: Otišli ranije sa stadiona i propustili ludnicu

Krenuli su kući nakon što je Garnačo pogodio za 1:2, ali taj gol je poništen, a na kraju je Arsenal došao do pobjede od 3:1

Neki navijači Arsenala nisu ispratili pobjedu svog tima. Screenshot

3.9.2023

Fudbaleri Arsenala su nakon preokreta pobijedili u derbiju 4. kola engleske Premijer lige protiv Mančester junajteda sa 3:1.

Do 88. minute bilo je 1:1, a onda je uslijedila prava ludnica na Emirejtsu.

Prvo je Alehandro Garnačo (Alejandro Garnacho) pogodio za 1:2, ali je sudija Entoni Tejlor (Anthony Taylor) poništio gol nakon gledanja VAR-a.

I onda je uslijedio blickrig Arsenala. Prvo je pogodio Deklan Rajs (Declan Rice) u 96. minuti, a konačni udarac "Crvenim đavolima" zadao je Gabrijel Žesus (Jesus) u 101. minuti ove utakmice.

Uslijedilo je veliko slavlje igrača i navijača Arsenala na Emirejtsu, međutim nisu sve pristalice "Topnika" uživale u trijumfu.

Neki od navijača Arsenala su ranije izašli sa stadiona. Misleći da je njihov tim izgubio golom Garnača, navijači su krenuli kućama i tako propustili veliku pobjedu svog tima - treću uzastopnu protiv Junajteda.

Ako mislite da ste imali loš dan ili da nemate sreće, znajte da nikome nije gore nego ovim navijačima Arsenala.