NEVJEROVATNI PORTUGALAC

Video / Ronaldo ne namjerava stati: Dva gola i asistencija, o drugom pogotku će se dugo pričati

Kapitenski predvodio svoj Al Nasr do nove pobjede u okviru Azijske Lige prvaka

Ronaldo: Još uvijek gladan golova. Twitter / Bleacher Report

24.10.2023

Kristijano Ronaldo (Cristiano) ne namjerava stati. Sjajni Portugalac je sa dva gola i asistencijom predvodio svoj Al Nasr do trijumfa nad Al Duhailom u 3. kolu Azijske Lige prvaka (4:3).

Ronaldo je u 25. namjestio gol Taliski (Talisca) i to petom, a onda pogađao u 61. i 81. nakon dodavanja Al Ghanama. O drugom pogotku će se tek pričati.

Igrao se 81. minut kada se Ronaldo namjestio na nekih 20-ak metara i slabijom lijevom nogom sjajno pogodio u same rašlje protivničkg gola.

U strijelce za Al Nasr se upisao i Sadio Mane koji je zatresao mrežu Al Duhaila u 56. minuti.

Inače, za katarski tim je večeras igrao Filipe Kutinjo (Philippe Coutinho) koji je upisao asistenciju za gol Almoeza Alija.

Što se Ronalda tiče, on je na 13 utakmica ove sezone u svim takmičenjima postigao 14 golova i zabilježio sedam asistencija za svoj Al Nasr.