Posušje u 90. minuti stiglo do remija sa Igmanom

Utakmica u Konjicu između Igmana i Posušja je završila rezultatom 1:1

Detalj sa meča Igmana i Posušja. HNK Posušje

R. K.

14.4.2024

Fudbaleri Igmana i Posušja su danas u Konjicu u okviru 26. kola WWin lige Bosne i Hercegovine odigrali neriješeno 1:1.

Igman je na početku susreta bio dominantniji, dok Posušje nije nijednom uspjelo da zaprijeti.

Cijelo prvo poluvrijeme je prošlo u dominaciji Igmana, te je tako klub iz Konjica otišao na odmor sa prednosti od 1:0.

Hebibović je bio strijelac, nakon centaršuta Mešinovića.

Posušje je najbolju priliku imalo na početku drugog poluvremena, kada je Pavković pogodio stativu nakon prekida kojeg je izveo Kamenar.

Uzvratio je Denković s druge strane kada je šutirao iz blizine preko gola, a kazna je uslijedila u posljednjoj minuti susreta kada je Boban centrirao, a Kamenar pogodio za konačnih 1:1.

Ekipa Igmana je trenutno na 10. mjestu WWin lige BiH, dok je Posušje sada na petom mjestu.